Anketa: Jak se Vám žije na Přešticku?

Vážení,

jak se Vám žije ve Vaší obci? Co se Vám tu líbí a co naopak postrádáte? Vyjádřete prosím svůj názor a zapojte se do plánování sociálních služeb prostřednictvím ankety tam, kde žijete. Cílem ankety je zjistit, jak se žije lidem v obcích na Přešticku a co je možné zlepšit. Anketu můžete anonymně vyplnit do 30. 11. 2020 online na tomto odkazu:


Anketu lze vyplnit také ručně (ke stažení a tisku zde) a vyplněnou vhodit do poštovní schránky obecního úřadu níže vyjmenovaných obcí nebo do sběrného boxu v Informačním centru Přeštice při Kulturním a komunitním centru (Masarykovo náměstí 311).

Komu je anketa určena?

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je orp3210_prestice-web-inv-1.png.

Anketa je určena obyvatelům města Přeštice a obcí – Bolkov, Borovy, Buková, Čižice, Dolce, Dolní Lukavice, Horní Lukavice, Horšice, Chlumčany, Kbel, Lužany, Merklín, Nebílovy, Netunice, Nezdice, Oplot, Otěšice, Předenice, Přeštice, Příchovice, Ptenín, Radkovice, Roupov, Řenče, Skašov, Soběkury, Štěnovice, Týniště, Útušice, Vlčí.

K čemu anketa slouží?

Výstupy z ankety budou využity při tvorbě Komunitního střednědobého plánu sociálních služeb a jejím vyplněním přispěje ke zvýšení kvality sociálních i návazných služeb ve Vašem okolí. Více informací o sociálních službách a jejich plánování najdete na webovém portále Sociální služby Přešticka.

Děkujeme za Váš názor a za spolupráci při rozvoji sociálních služeb.

Kontakt: Bc. Marie Hrečínová Prodanová, telefon: 733 210 315, e-mail: marie.hp@cpkp.cz, Centrum pro komunitní práci západní Čechy.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s